Aktuāli

Pasaules tūrisma dienas orientēšanās sacensību rezultāti

/images/news/large/323.jpg

Sestdien, 26.septembrī, Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā norisinājās orientēšanās sacensības, atzīmējot Pasaules tūrisma dienu. Sacensības organizēja Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sadarbībā ar biedrību “Remoss”, piedāvājot iespēju iepazīt ar tūrismu un atpūtu saistītas vietas un uzņēmumus Jelgavā un apkārtnē.

Kalendārs

 • 29.09.2016

  Ierobežots skatu laukuma darba laiks 28. un 29. septembrī

  Uzmanību! Aicinām iepazīties ar Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa skatu laukuma darba laika izmaiņām 28. un 29. septembrī.

  Lasīt vairāk

 • 29.09.2016

  Tūrisma vakarā atklās Jelgavas novada muižu noslēpumus

  29.septembrī pulksten 18 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies rudens sezonas pirmais tematiskais tūrisma vakars “Atklāj Jelgavas novada muižu noslēpumus!”. Vakars tiks veltīts Jelgavas novada muižu vēsturisko bagātību, leģendu, stāstu un noslēpumu izzināšanai.

  Lasīt vairāk

 • 01.10.2016

  Mācīs darināt telpu dekorus no rudens veltēm

  Sestdien, 1.oktobrī, pulksten 12 Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī notiks izzinoši - radošā nodarbība „Rudentiņš bagāts vīrs”. Nodarbības dalībnieki varēs iepazīt senlatviešu rudens laika tradīcijas, ticējumus un tautasdziesmas, bet, radoši darbojoties, varēs izgatavot krāšņus vainagus no rudens veltēm telpu dekorēšanai.

  Lasīt vairāk

 • 01.10.2016

  Ekskursijā izzinās Annas Brigaderes bērnības gaitas Jelgavā

  Sestdien, 1.oktobrī, pulksten 15 Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina doties rakstnieces Annas Brigaderes 155.dzimšanas dienai veltītā ekskursijā kājām pa pilsētu „Mazās Anneles lielie darbi Jelgavā”. Ekskursijas laikā varēs uzzināt, kā savu bērnību pilsētā pavadījusi rakstniece un kāda bija dzīve Jelgavā 19.gadsimta beigās.

  Lasīt vairāk

 • 02.11.2016

  Tornī apskatāma Lolitas Zikmanes jubilejas izstāde “Gleznas”

  No 1.septembra līdz 2.novembrim Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī skatāma Lolitas Zikmanes izstāde “Gleznas”. Ar izstādi māksliniece atzīmē nozīmīgu dzīves un darba jubileju. Izstādes atklāšana un tikšanās ar mākslinieci 2.septembrī, pl.16:00.

  Lasīt vairāk