Aktuāli

Vasaras piedāvājums gardēžiem „Izgaršo vietējo!”

/images/news/large/310.jpg

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sadarbībā ar Jelgavas un Jelgavas novada ēdināšanas uzņēmumiem arī šajā vasaras sezonā gardēžiem ir sagādājis īpašu piedāvājumu - „Izgaršo vietējo!”. No 27.maija līdz 30.septembrim deviņos ēdināšanas uzņēmumos var nobaudīt ēdienus, ko raksturo vasarīgi vieglas un izsmalcinātas garšu kombinācijas, bet ēdienu pagatavošanā tiek izmantoti sezonāli produkti un izejvielas no Jelgavas novada un Ozolnieku novada mājražotājiem un saimniecībām.

Kalendārs

 • 31.08.2016

  Andas Kalniņas gleznu izstāde “Vasara”

  No 9.jūnija līdz 31.augustam Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī būs apskatāma mākslinieces Andas Kalniņas gleznu izstāde “Vasara”.

  Lasīt vairāk

 • 03.09.2016

  Izzinoši radošā nodarbība "Dāvana Tēva dienā"

  No septembra Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī katru mēnesi norisināsies izzinoši-radošās nodarbības, kuru laikā, iepazīstot senlatviešu gadskārtas un mūsdienu svētku tradīcijas, var radoši darboties un gūt prieku no pašu veidotām dāvanām un dekoriem. Nedēļu pirms Tēva dienas, 3.septembrī, pulksten 12 ikviens varēs izgatavot oriģinālu dāvaniņu savam tētim svētkos – pašu rokām šūtu auduma tauriņu.

  Lasīt vairāk