Aktuāli

Aicina doties ekskursijā pa Jelgavas salām

/images/news/large/338.jpg

Sestdien, 1.jūlijā, pulksten 12 Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina doties ekskursijā kājām “Jelgavas salas un savvaļas zirgi”. Vēsturnieka Andra Tomašūna pavadībā ekskursijā varēs uzzināt stāstus par Pasta, Gubernatora un Pils salu vēsturi, bet kopā ar vides gidu Eināru Nordmani doties pastaigā pa Pils salu un iepazīt savvaļas zirgus Lielupes palienes pļavās.

Kalendārs

 • 24.06.2017

  23. un 24.jūnijā tornis būs slēgts

  23. un 24.jūnijā Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornis būs slēgts.

  Lasīt vairāk

 • 29.06.2017

  Katrīnas Vīnertes gleznu izstāde “Gaidot…”

  16.jūnijā pulksten 16 aicinām uz tikšanos ar izstādes autori Katrīnu Vīnerti Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, kur no 12.maija līdz 29.jūnijam apskatāma mākslinieces gleznu izstāde “Gaidot…”.  Izstādē būs apskatāmi mākslinieces eļļas glezniecības darbi.

  Lasīt vairāk

 • 30.08.2017

  Jelgavas mākslinieku plenēra darbu izstāde

  Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa izstāžu zālē no 30.jūnija līdz 30.augustam būs skatāma Jelgavas mākslinieku plenēra izstāde „Tepat Platonē”. Izstādes atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem norisināsies 30.jūnijā pulksten 16 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa izstāžu zālē.

  Lasīt vairāk

 • 14.09.2017

  Vivantas Volkovas fotogrāfiju izstāde “Zvanu balsis”

  No 1.jūnija līdz 14.septembrim Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa kāpņu telpā apskatāma Vivantas Volkovas fotogrāfiju izstāde “Zvanu balsis”. Fotogrāfijās iemūžināti Latvijas dievnamu zvani un to zvanu torņi, kā arī Valdaja pilsētas zvanu muzeja eksponāti.

  Lasīt vairāk